UA-117121425-1

MEZBAHA SİSTEMLERİ KARKAS BÖLME PLATFORMU

Teknik 


Pnömatik karkas bölme platformu işletme koşullarına en uygun olan en az 1000*1500 mm ebatlarında ve üzeri en az 3 mm kalınlığında alüminyum sac ile kapatılmış olacaktır.Platformun kenarlarında çapı en az Ø 1" olan boru ile korkuluk yapılacaktır.


Platform; 500 mm ile 1700 mm yükseklikleri arasında çalışan pnömatik pistonlu sehpa şeklinde olacak ve platformun kaldırma kapasitesi en az 200 kg olacaktır.  Platformda istenilen yerde durdurup kaldırılabilecek ayak kumandası bulunacak.


 Platform iki adet birbirine 1000 mm mesafede 100x100x2 mm kutu profil dışına geçirilmiş daha büyük bir 120X120X3 mm profil polyamid kızaklarla merkezlenmiş olacak ve kızak sistemiyle çalışacaktır.Pnömatik piston en az çap 100 olacak ve istenilen seviyede durabilecek ayak pedalı monte edilmiş vaziyette çalışır durumda teslim edilecektir.


Platform üzerinde sıcak soğuk su bağlantılı özel tasarım lavabo ve 6 lı sulu bıçak sterilizatörü olacaktır. Platform üzerinde çalışan operator  için önlük yıkama ünitesi bulunacaktır.Platform tablası önüne 20 cm genişliğinde 2mm paslanmaz saçtan koruma bandı konulacaktır.


Platform tablası istenildiği takdirde temizlik yapılması için 90 derece katlanabilen yapıda olup kesimhane temizliği yapıldığı zaman kapanacaktır. Platformun pnömatik ünitesi platformun üzerine monte edilmiş vaziyette olacaktır. Platform komple 304 kalite paslanmaz meteryalden imal edilecektir.

 KARKAS BÖLME PLATFORMU PROFESYONEL

  • 0,00TL


Mevcut Seçenekler:


Etiketler: KARKAS BÖLME PLATFORMU